Myjnie bezdotykowe

MYJNIE BEZDOTYKOWE ZAMOŚĆ

UL. LIPSKA 40
UL. 1 MAJA 4
UL. KRESOWA 6

TEL. 603-866-041, 84-62-70-063

Program 1: OPRYSK FELG

Aktywnym preparatem zasadowym pod niskim ciśnieniem spryskaj felgi, trzymając lancę w odległości 20 cm od felgi.

Oprysk Felg
 – to program, w którym profesjonalny preparat do czyszczenia aluminiowych felg oraz kołpaków skutecznie usuwa nalot z klocków hamulcowych i ciężkie zabrudzenia.

Program 2: MYCIE

Gorącą wodą (60°) pod wysokim ciśnieniem z mikroproszkiem myj samochód od góry do dołu, trzymaj końcówkę lancy w odległości 10 cm od karoserii.

Mycie
 ciśnieniowe usuwa zasadnicze zabrudzenia. W programie tym używamy zmiękczonej gorącej wody połączonej ze specjalnym mikroproszkiem, który działa zarówno chemicznie, jak i mechanicznie.

Program 3. MYCIE SZCZOTKĄ

W programie tym używamy gorącej wody (60⁰) w połączeniu z aktywnym szamponem, który jednocześnie myje i usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni lakieru.

Nie należy używać szczotki na sucho bez wybrania programu gdyż powoduje to zarysowania na powierzchni lakieru jak i szybkie zużycie naturalnego włosia szczotki.

Program 4. PŁUKANIE

Wodą demineralizowaną pod wysokim ciśnieniem płucz samochód pionowymi ruchami, trzymaj końcówkę lancy w odległości 30 cm od karoserii.

Płukanie polega na zmyciu zastosowanych środków chemicznych wraz z zabrudzeniami z powierzchni samochodu. Należy dokładnie spłukać samochód aby nie pozostały żadne plamy i zacieki. 

Program 5. WOSKOWANIE

Zimną wodą demineralizowaną z hydrowoskiem spryskaj samochód, trzymając końcówkę lancy w odległości 30 cm od karoserii.

Woskowanie odpowiada za naniesienie środka konserwującego polimeru, który przykleja się do czystego lakieru tworząc powłokę ochronną. Naniesiona warstwa ochronna sprawia, że powłoka lakieru staje się bardziej śliska, dzięki czemu zanieczyszczenia i woda łatwiej spływają po karoserii samochodu. Po każdym woskowaniu należy użyć programu nabłyszczanie aby dokładnie spłukać samochód z nadmiaru wosku.

Program 6. NABŁYSZCZANIE

Zimną wodą demineralizowaną z nabłyszczaczem płucz samochód pionowymi ruchami trzymając końcówkę lancy w odległości 30 cm od karoserii.

Nabłyszczanie to efekt zastosowania z demineralizowanej wody, całkowicie pozbawionej minerałów, dzięki czemu auto po myciu nie ma plam oraz zacieków.